Banka - KrediBanka Bilgi

Vakıfbank Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ATM'lerinden kartsız olarak para çekme aşamaları

Vakıfbank kartsız para çekme işlemi nasıl yapılır? 2021 Vakıfbank kartsız ATM para çekme limiti ne kadar oldu? Hesaptan ya da krediden para çekme işlemleri.

Vakıfbank atmlerinden kartsız para çekme işlemi nasıl yapılır, kredi atmden nasıl çekilir gibi soruları bu yazımızda cevaplıyoruz. Ülkemizin ve dünyanın geçirdiği zor günlerde devlet tarafından vatandaşlara 6 ay ödemesiz kredi imkanları sunulmuştu. Kredi başvuruları nisan ayında yapılmıştı ve sonuçlar belli olmaya başlamıştı. Vakıfbank üzerinden 6 ay ödemesiz daha sonra ödemeli kredi kullananlar yatan kredi miktarlarını ATM’ler üzerinden çekebilmektedir. Kartsız para çekme işlemi nasıl yapılmaktadır, kredibilite.net olarak cevaplıyoruz.

Vakıfbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank’ta hesabınız var ama yanınızda kartınız mı yok? Kartsız olarak para çekmek istiyorsanız aşağıda saydığımız adımları izlemeniz gerekmektedir. Bu anlattığımız adımlar Vakıfbank müşterisi iseniz geçerlidir.

Öncelikli olarak Vakıfbank Mobil bankacılığı kullanıyor olmanız gerekmektedir. Vakıfbank’ın bu uygulamasını telefonunuza indirdikten saniyeler sonra kartsız olarak ATM’den para çekebilirsiniz.

Adım Adım Kartsız Para Çekme

  1. Mobil Uygulamayı açtıktan sonra QR kod sekmesine tıklayınız.
  2. Mobil bankacılık şifrenizi girdikten sonra “Para Çek/Yatır”a tıklayınız.
  3. Para çekeceğiniz hesabınızı ve miktarı girerek devam ediniz.
  4. En son olarak bilgileri teyit ederek onaylayınız.
  5. Sizden QR kod onayı isteyecektir, telefonunuz kamerası açılacak ekrandaki QR kodu okutunuz.
  6. Bu işlemler tamamlandıktan sonra paranızı alabilirsiniz.

Vakıfbank Kartsız Para Çekme Limiti

Vakıfbank’taki kartsız para çekme limiti günlük 1.500,00-TL’dir. Tek seferde en az 10 TL çekmeniz gerekir.

Vakıfbank ATM’den Kartsız Para Yatırma İşlemi

Yukarıda para çekme adımlarını anlattığımız gibi takip ederek para çekme butonuna değil, para yatırma butonuna tıklayarak paranızı hesabınıza yatıraibilirsiniz.

Bireysel Destek Kredisi ( Koronavirüs Kredisi ) Kartsız Olarak ATM’den Nasıl Çekilir?

Vakıfbank müşterisi değilsiniz fakat ihtiyaç kredisi – bireysel destek kredisi – yani koronavirüs kredisi için Vakıfbank üzerinden başvurdunuz ve krediniz onaylandı. Bu durumda parayı nasıl çekeceksiniz sorusunu yanıtlıyoruz.Bu destek kredisini çekmek için ATM’ye gitmeniz yeterlidir (kredi onayından sonra).

ATM’ye gittiğinizde Bireysel Destek Kredisi bölümünden TC kimlik numaranız, krediye başvururken kullandığınız telefon numarası ile giriş yapmanız gerekmektedir. Şuan için maksimum tek seferde ATM 4.000 TL vermektedir. Bu işlemleri tekrarlayarak bireysel destek kredinizi alabilirsiniz.

Garanti Bankası EFT ve Havale Saatleri Güncel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu