Banka - KrediBanka Bilgi

Garanti Bankası EFT ve Havale Saatleri Güncel

Garanti BBVA Bankası eft ve havale saatleri 2021 güncel bilgiler yazımızda.

Garanti Bankası EFT saatleri ve havale saatleri 2021 güncel listesi ile birlikte EFT işlemleri için ücret tarifesi ve EFT saatlerini paylaştık.

Garanti Bankası bilindiği gibi ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Garanti BBVA EFT saatları hakkında bilgileri derlediğimiz kredibilite.net yazımız size faydalı olacaktır. EFT ve havale saatleri dışında da para transferi kesinti ücretleri hakkında da bilgi vereceğiz.

Garanti Bankası EFT Saat Kaça Kadar Yapılabilir? EFT Son Saati

Garanti Bankası EFT saatleri hafta içi 08:00 – 17:15 saatleri arasında yapılabilir. EFT farklı bankalar arası para transferidir. Havale ile para gönderimi aynı banka arasında yapılmaktadır. Böyle olduğu için havale haftanın her günü, her saat yapılabilir fakat Garanti Bankası eft saatleri hafta içi 7: – 17:15’tir.

Eğer öğlen arası para gönderim işlemi yaptıysanız bile bu EFT işlemi en kısa zamanda gönderilecektir. Öğlen arası gönderilen EFT’ler biraz geç düşebilmektedir. Yakın zamanda hazırlayacağımız eft saatleri sayfamız ile tüm bankaların en güncel EFT saatlerine ve eft kesintilerine ulaşabileceksiniz.

Vakıfbank Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

En Hızlı Şekilde Nasıl Para Gönderebilirim?

Hızlı ve kolay EFT ya da havale yapmak için öncelikli olarak mobil bankacılık ya da internet şubesi sistemlerini kullanabilirsiniz. Mobil ya da internet şubesinde EFT kesintileri aynıdır.

Banka şubelerinden para gönderebilirsiniz fakat kesintiler daha fazla olacaktır. ATM üzerinden de para gönderim işlemi yapılabilir fakat kesintilere dikkat etmek gerekir.

Garanti Bankası EFT Ücretleri 2021’de Ne Kadar?

Hafta içi 08:00 – 17:15 saatleri arasında yapabileceğiniz EFT (bankalar arası para gönderimi) ne kadar kesintiyle gönderebileceğinizi listeledik. Bu bilgiler Garanti BBVA bankası için geçerlidir. Diğer bankaların eft saatleri ve kesintileri farklıdır.

Gönderme İşlemi EFT Ücreti
ATM’den EFT (0 – 1000 TL) 2 TL
ATM’den EFT (1.000,01 – 50.000 TL) 5 TL
ATM’den Geç EFT (0 – 1000 TL) 3 TL
ATM’den Geç EFT (1.000,01 – 50.000 TL) 7.50 TL
İnternet/Mobil EFT İşlemi (0 – 1000 TL) 1 TL
İnternet/Mobil EFT İşlemi (1.000,01 – 50.000 TL) 2 TL
Kredi Kartından EFT Mobil / İnternet (0-1000TL) 1.00 TL
EFT Şube veya Müşteri Hizmetleri (0- 1000 TL) 5.00 TL
EFT Şube veya Müşteri Hizmetleri (0- 1000 TL) 10.00 TL

EFT Gönderdim Ama Para Gitmedi?

Sorunuzun cevabı çok basit. Eğer mesai saatleri dışında başka bir bankaya para gönderim işlemi (eft) yaptıysanız bu işlem planlanır ve gerçekleşmek için EFT saatlerini bekler. Bu durumda EFT saatleri başladığında para gönderilecek ve hesabınızdan düşecektir. Bu ana kadar yaptığınız işlemi iptal edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Garanti çoğu şeyde iyi ama baya pahalı ücretleri var o yüzden pek tercih etmiyorum diğer bankalar garantiye göre daha avantajlı

  2. Diğer sitelerde eski bilgileri verilmişti. Buradaki saatler doğru. Teşekkürler çok yardımcı oldu.

  3. Birçok site araştırdım ama en iyi özetleyen bu site oldu . Eft ücretlerini de yazdığınız için teşşekür ederim emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu