Banka Bilgi

Enpara Otomatik Ödeme Talimatı Verme

Faturalarınızın otomatik olarak ödenmesini istiyorsanız Enpara aracılığı ile otomatik ödeme talimat verebilirsiniz. Enpara otomatik fatura ödeme talimatı su gibi akıp giden hayat içerisinde çok da sevilmeyen fatura ödemeleri gibi sıkıcı işlemlerin sizin yerinize yapılması, günü geçmeden ödenmesi anlamına gelmektedir. Bu sayede faturaların ödeme zamanları unutulmadığı gibi, faturaların elinize geçmediği durumlarda yaşanan olumsuzluklar da yaşanmamış olmaktadır.

Enpara Nedir?

Enpara Türkiye’nin ilk şubesiz ve dijital bankasıdır. Enpara, Finansbank tarafından 2012 yılında kurulmuş ve o tarihten bu yana hizmetlerinin tümünü dijital kanallar üzerinden sunmaktadır. Enpara’nın hiçbir işleminden havale ücreti alınmadığı gibi hesap işletim ücreti de söz konusu değildir. Ayrıca müşterilerinin tüm nakit ihtiyaçlarını düşük faiz oranları ve en uygun kampanyalarla karşılayan Enpara, Türkiye’de fatura ödemeleri konusunda da en çok tercih edilen kanallardan biridir. Tüm hizmetlerini de şubesiz olarak sağlamakta ve bununla övünmektedir.

Tıkla Oku -> Enpara Nedir? Masrafsız Dijital Banka

Enpara Şubesiz Bankacılık

enpara
enpara

Enpara Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olmasının ve hiçbir ödemede işlem ücreti alınmaması; kullanım süresince hesap işletim ücreti talep edilmemesinin yanında faturalar için verilecek otomatik ödeme talimatıyla da müşterilerinin hayatına değer katmakta, bazen gayet sıkıcı olabilen bu işlemin en kolay biçimde halledilmesini sağlamaktadır. Ayrıca QNB Finansbank müşterilerinin kredi kartlarının kullanılarak otomatik fatura ödeme talimatı verilmesinin yanında diğer banka müşterileri de Enpara’yı rahatlıkla kullanabilmekte, Enpara’nın avantajlı dünyasını keşfedebilirler.

Enpara Otomatik Fatura Ödeme Talimatları Hangi Faturalar İçin Verilmektedir?

Enpara otomatik ödeme talimatı verme işlemi birçok fatura için yapılabilir. Telekomünikasyon, cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su ve televizyon faturaları ödemesinde otomatik ödeme talimatı verilebilmektedir. İşlemlerin hiçbirinden ek ücret alınmamakta ve 7 gün 24 saat ödemeler hiç aksatılmadan yapılabilmektedir.

Enpara Otomatik Fatura Ödeme Talimatları Nasıl Verilmektedir?

Bunun yanında Enpara hesabında otomatik fatura ödemesi için yeterli bakiye olmadığı durumlarda, vadesiz TL. hesabına herhangi bir Ekpara limiti tanımlanarak ek para limitinden kullanılan tutarla birlikte fatura ödemeleri yapılabilir. Bu durumda kişinin Ekpara limitini kullanıp kullanmayacağıyla ilgili bir onay da alınmaktadır. Böylelikle istenilen tüm otomatik fatura ödeme işlemlerinin kesintisiz olarak yapılması sağlanmaktadır. Enpara elektrik faturası başta olmak üzere tüm fatura ödemeleri ve otomatik ödeme talimatı verilmesi işlemlerinin tümü Enpara.com internet sitesindeki ödeme/transfer menüsünden yapılabilmektedir. Bu talimat tek seferlik olabileceği gibi, düzenli ödeme talimatı şeklinde de olabilir. Enpara kredi kartı otomatik ödeme talimatı da aynı menüden verilebilmekte ve sisteme QNB Finansbank kredi kartı tanımlanarak da ödeme onayları verilebilmektedir. Ayrıca “hızlı işlem kaydı” da Enpara’nın müşterilerine otomatik fatura ödeme talimatları doğrultusunda sunduğu bir kolaylıktır.

Öğren -> Otomatik Ödeme Talimatı Nedir? Nasıl Yapılır?

Enpara Otomatik Fatura Ödeme Talimat Kampanyaları

Güncel kampanyalardan yararlanmak için Enpara’nın kendi internet sitesinden bilgi alabilirsiniz. Enpara.com bir yıl boyunca defalarca kez, otomatik fatura ödemesi talimatı veren müşterilerine avantajlı kampanyalar içermektedir. Enpara otomatik ödeme talimatı kampanyası en az 3 otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda, müşterilerinin 1-30 Mayıs tarihleri arası Ekpara limitlerinden doğan faiz ve borçlarını iade etmektedir. Bunun için üç ve daha fazla otomatik ödeme talimatı verilmesi, bununla ilgili istenen taahhütün verilmesi gerekmektedir. Eğer müşterinin hali hazırda kullandığı bir Ekpara limiti yoksa bunun Enpara.com internet veya cep şubesi üzerinden tanımlatılması gerekmektedir. Ayrıca Mayıs ayı içerisinde Ekpara limiti kullanılması ve bu limitin 1 günlük de olsa eksi bakiyede olması gerekmektedir. Tarihi itibariyle de sistem üzerinde kayıtlı en az 3 Enpara otomatik ödeme talimatı verilmiş olması da çok önemlidir. Bunun yanında önceki dönemlerde ödemesi gecikmiş bir Enpara faiz borcu olmamalıdır. Bu kampanya sona ermiştir.

Enpara Resmi Sitesi https://www.qnbfinansbank.enpara.com/ (Not: işlem yaparken resmi sitede yapmaya dikkat edin, dolandırıcılara inanmayın.)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kredi risk raporu hakkında pek fikrim yoktu. Baya siteye girdim çıktım ama en detaylısını buldum. Burdan öğrendikten sonra iş yapacagım kişinin risk raporuna baktırdım. çıkan raporda olan sıkıntıları görünce vazgeçtim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu