Banka Bilgi

Enpara Nedir? Masrafsız Dijital Banka

Benim de aktif olarak kullandığım, bankacılık sektöründe adeta bir devrim niteliğinde olan Enpara hakkında bilgiler verdim. Teknolojinin hızlanması ve gelişmesinden sonra bankacılık hizmetleri de elektronik ortama taşınmış durumda. Elektronik bankacılığın yeni adreslerinden birisi olan Enpara, Finansbank’ın müşterilerine en özel imkanları ve avantajları ile sunmuş olduğu hizmetidir. Enpara sadece dijital bir ortam üzerinden sunuluyor olması ile birlikte birçok yeniliği ve kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Şubeler, kullanacakları bir çok kağıt masrafı, su, doğalgaz, temizlik ürünleri, çay, kahve, kalem, kira gibi birçok demirbaş üründen tasarruf sağlayan elektronik bir banka üzerine yoğunlaşmış durumda. Bu yoğunlaşmanın mahsulü olarak karşımıza Enpara çıkıyor. Banka, kazanmış olduğu maliyet tasarrufu ile müşterilerine daha avantajlı hizmetler sunarak maliyetlerini paylaşmaya devam ediyor.

Makale İçeriği

Enpara Nedir?

aidatsız kredi kartı
aidatsız kredi kartı

Enpara, müşterilerine sunabilecek birçok hizmeti, avantajı bir araya getiren oluşumdur. İnsanların şubeye giderek gerçekleştirmek zorunda kaldığı bir çok hizmeti, fatura ödemesi, havale, kredi imkanından yararlanma gibi işlemleri bu sistem üzerinden oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan sunmaktadır. Enpara’nın sağlamış olduğu avantajlardan bazıları,

  • Hesap kartından limitsiz para çekme,1000-2000 TL arasında değişen tutarlar arasında para çekimi yapabilen kişiler, enpara ile bu dertten kurtulacak. Hesabınız da ne kadar para bulunuyor ise, bulunan miktarı aynı gün içerisinde çekebilirsiniz.
  • Bankadan bir başka bankaya eft yapılırken, kişilerin ödemek istemediği eft ücreti bu uygulama ile tarih oluyor denilebilir. Eft, havale ücreti gibi hiçbir ücret talep etmeyen enpara, sınırsız havele işlemi yapma gibi bir ayrıcalığı da müşterilerine sunmaktadır.
  • Herhangi bir sorun veya bir soru olduğunda müşteri temsilcilerine ulaşmak çok zor olabilmektedir. Enpara bu sorunu kökü ile çözmüş durumda. Kişilere özel hizmet veren müşteri temsilcisi ile her bireyin bir temsilcisi bulunmaktadır ve temsilciye bağlanmak en fazla 30 saniye ile sınırlıdır.
  • Cep telefonunuza enpara uygulamasını indirebilir, işlemlerinizi bu uygulama üzerinden cep şube ile çok kısa sürede ve çok basit bir yol ile halledebilirsiniz.
  • Kişiye özel olarak gönderilen enpara banka kartı ile dilediğiniz yerde alışveriş yapabilir ve sınırsız para çekimi de yapabilirsiniz.
  • Hesap işletim ücretleri ile canı yanan bireyler için hesap işletim ücreti talep etmeyen enpara, kişiler üzerinden bu konuda asla hak talep etmeyeceğini açıklamıştır.

Enpara internet sitesi: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu konu ile alakalı makaleleri çok aradım ama bi türkü doğru bilgilere erisemedim ama bu sitede çok güzel doğru dürüst bilgiler veriliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu