Banka - Kredi

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar 2021 listemizde yer alan bankalar, kredi notunun düşük olması sebebiyle kredi kartı alamayan bankalara verecekleri bloke teminatı karşılığında kredi kartı vermektedi

Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar 2021 listemizde yer alan bankalar, kredi notunun düşük olması sebebiyle kredi kartı alamayan bankalara verecekleri bloke teminatı karşılığında kredi kartı vermektedir.

Daha çok belirli dönemlerde bu tarz kampanyalar düzenleyen bankalar, blokeli tutar karşılığında kredi kartı almak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak bu tarz kampanyalar düzenleyerek risk grubunda yer alanlara kredi kartı imkânı sunmaktadır. Bloke teminatlı kredi kartı nasıl alınır? Sorusunun cevabıyla birlikte, sayısı oldukça az olan bu bankalar hakkında da kısa bilgiler verdik.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Nedir?

Bloke teminatlı kredi kartı; Bankaların kredi notunun düşük olması sebebiyle kredi kartı vermediği kişilere, kredi kartı limiti karşılığında banka hesabında bulunan limit karşılığının bloke edilmesi suretiyle bazı bankalarca verilen kredi kartlarıdır.

Kredi kartının kullanımı boyunca, bloke teminatına alınan hesabınızdaki parayı kullanmanız mümkün değildir. Kredi kartı limitinin de, hesabınızda bloke edilen tutarlara yakın olacağını da hemen belirtelim.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Bloke teminatlı kart alabilmek için, listemizde yer alan bankalara böyle bir talepte bulunabilirsiniz. Bunların dışında bazı bankalarında zaman zaman böyle kampanyalar yapmaları sebebiyle, diğer bankalarda güncel olarak bu tip kampanyaları da takip edebilirsiniz.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2021 Listesi

Finansbank

Satış işleminden sonra Türkiye’de bankacılık sektöründe köklü değişikliklerin olmasına neden olan Finansbank, bilindiği gibi dijital bankacılık sistemi olan enpara.com ile EFT ücretlerini kaldıran ilk bankalar arasında yer aldı. Bloke teminatlı kredi kartı vermesiyle de dikkat çeken Finansbank’a başvuru yaparak, kredi limiti tutarını bloke ettirerek kredi kartı alabilirsiniz.

TEB

Türkiye Ekonomi Bankası, verdiği bonus kartı ile normal şartlarda kredi kartı alan müşterilerine sunmuş olduğu tüm özellikleri, bloke teminatlı kartlar için de sunmaktadır. İstediğiniz limitin karşılığını TEB hesabınızda bloke ettirerek, kredi kartı alabilirsiniz.

Ziraat Bankası

En büyük kamu bankalarından biri olan ve Osmanlı döneminde temelleri atılan Ziraat Bankası her zaman olmasa da, bazı dönemlerde düzenlediği kampanyalar ile bloke teminatlı kart almak isteyenlerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır.

Kuveyt Türk

Bloke teminatı verilse de her başvuruyu kabul etmeyen Kuveyt Türk, bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar 2021 listesinde yer alan son bankadır. Kuveyt Türk mevduat hesabınız yoksa hemen hesap açtırıp kart limit miktarından biraz fazlasını yatırdıktan sonra bu tutarı bloke ettirmek suretiyle, kredi kartı alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu